2011.0531d.

Netoli Saturnia miestelio - Toskanos regionas Taip mes ir liksime Italijoje

RIMANTĖ: Ši sparnuota ir daug juoko sukėlusi frazė gimė Mindaugo lūpose vakar, kai sužinojome, kiek kainuos mašinos remontas (aaa... turbūt visų ratuotų keliaunykų didysis siaubas baubas ir naktinis košmaras...mašina sugedo UŽSIENYJE... kalnuose...ūūūū..ooooo).

Taigi, visus, kurie nenori, kad liktume Italijoje ilgiems metams lenkti nugaros žemės ūkyje, statybose, Lidl sandėly ar inoringos italės namuose valytojais.. ir taip atidirbinėti už mašinos remontą, PRAŠOME TEIKTI užsakymus penkių asmenų kūrybinei komandai su projektu vadovu priešaky (katinu :), turintiems daug pieštukų, tusčių popieriaus lapų ir laisvo laiko.

MES MOKAME IR MĖGSTAME: KURTI PASAKAS (rašyti, piešti, iliustruoti), KELIAUTI (užmegzti kontaktą su vietiniais žongliruojant dešimčia žodžių ir organizuoti sklandžią (ne)buitį), mėnesį gyventi palapinėje (lanksčiai prisitaikyti prie aplinkybių), kasdien juoktis (sveikai gelbstintis HUMORO jausmas), palaikyti apsikeitimo dovanomis ir palankumo RITUALĄ (kosminiu greičiu vašeliu nerti rankinukus, karolius ir gumeles į plaukus) ir atrasti kiekvienos vietos dovanojamą STEBUKLĄ (akylos akys, laki vaizduotė ir išlavintas skonis ;)).

Užmokestį imame litais arba – pageidautina – eurais (kursu 1 LTL = 1 Euras);

Gerai jau gerai, neatsisakome ir mums labiau įprastų darbų (nuo kurių taip bėgome): įvairūs rašymai (straipsnių, reklamos tekstų t.t.t.t), interneto projektų (vizualizacija, programavimas), dizaineriškų darbėkų (spaudai, internetui), nuotraukų (maistas, žmogai, piezažai).

Tikėtina, kad tokiu atveju mašinos remontą atidirbsime šiek tiek greičiau ir gal net parvešime lauktuvių :DDD

Rašykite mumi el.paštu adresu:

el.pašto adresas
Logo