2012.0420d.

Mirante kaimukas - Apulijos regionas Katine kur tu?

RIMANTĖ: Prisiklausę pasakojimų apie mėgstančius klajones katinus iki šiol nelabai sukome galvą. Bet... artėja išvažiavimas, o Kiciaus – nė uodegos galelio. Ir darosi liūdna... nes tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio. Mano ir katino istorija. Treji su puse metai su juo.

Kartais pagalvoju, kad gal tik tiek ir buvo mums duota pabūti kartu... Tik keista, kad apkeliavo mūsų Kicius visą Europą, buvo ir ekstremalių situacijų, kai lakstė per kelią pilną mašinų, ir liko sveikutėlis, kai pabėgo iš mašinos vėlų tamsų vakarą, bet mes palaukėm, pakvietėm ir jis sugrįžo... Kai jį buvo išgąsdinę šunys/patrankos/svetimi žmonės ir viskas, kas įmanoma, bet jis nutoldavo tik saugiu atstumu. Ir grįždavo.

O va dabar, kai gyvenam ramiai ir sėsliai, kai jis kasdien sau vaikštinėjo aplink, viską čia žinojo ir mėgo... BUM ir nėra... Kodėl? Kaip? Kas gi nutiko? Atsakymai į visus klausimus atėjo su jogos mokytojos Brigitos laišku... negalime norėti, jog kita būtybė būtų mūsų norimoje vietoje... Bet laukti tai galime, juk taip?

Katino nė uodegos galelio
Logo